Afdeling Extra Muros |
( Laatste bijwerking op 24.02.08 ) |
Deelnemers : 28, met vertegenwoordigers van de afdelingen Madrid, Prinsbisdom (Luik), Keulen, Zelandia en Midden Zeeland
Programma:
Na een gegidst bezoek aan het Zeeuws Museum laat onze goede vriend, en oud-lid van Extra-Muros, Kees Veldkamp ons het mooiste van zijn geliefde stad ontdekken.
Vergadering:
Spreekbeurt door Kees Veldkamp van de afdeling Zelandia over allerlei gewone en verrassende zaken rondom de bijenteelt.
Voorzitter Ward Coppens
roept iedereen op om de afdeling Prinsbisdom te verblijden met ons "Extra-Muraal" bezoek in mei.
Wim Bossaerts, thans missionaris in Wallonie, heeft na het Prinsbisdom ook de afdeling Waver helpen oprichten. Hij zoekt nu contacten voor afdelingen in Charleroi en/of Namen.
Rutger Hornikx, Gewestpresident, dankt de organisatie van vandaag voor een bijzonder geslaagde dag. Hij meldt dat de gewestdag Buitenland in Maastricht en Genk doorgaat, georganiseerd door onze afdeling Extra Muros.
Het gezellig samenzijn duurt nog tot flink in de avond.