Eems-Dollard

De ‘Eems-Dollard’ is een afdeling van de Orde van den Prince’, in het gewest Noord-Nederland.Wat onze afdeling typeert is vooral dat wij van onze specifieke regionale ligging ons speerpunt maken.   Geen navelstaarderij op alleen ‘het eigene’, maar juist grensoverschrijdend. Onze afdelingsleden komen niet alleen uit Nederland, ook uit Duitsland. En regelmatig zijn wij daar te vinden in het kader van onze activiteiten.

Klik hier voor onze "Presentatiepagina"

Eems-Dollard is een afdeling van Noord-Nederland

Bijeenkomst:
tweede woensdag van de maand
Bijeenkomsttelefoon:
0597-414073
Adres:
In den Stallen
Oostereinde 10
9672 TC Winschoten
NT&C project:
Stichtingsdag: 11-04-2001
Aantal leden: 10

Agenda: 

Activiteiten enkel zichtbaar voor leden.

Terugblik: 

Activiteiten enkel zichtbaar voor leden.

Nieuws: 

Ons afdelingslid Hajo Müller is op 1 oktober 2023 overleden...
Hajo is op 09 april 2003 lid geworden; hij was ruim 20 jaar lid.
Wij verliezen in hem een zeer aimabel man en een goede vriend.

Op 17 juli 2022 is van ons heengegaan Fred Slijkerman, Ordelid van de afdeling Eems-Dollard. Wij betuigen onze oprechte deelneming aan de familieleden; mogen zij troost putten uit de rouwadvertentietekstpassage "In paradisum deducant te angeli"...