Een lokaal kerstpakket voor onze leden

Orde van den Prince, afdeling Maasland, verwent leden met een lokaal kerstpakket.

Dit jaar waren er weinig gezellige samenkomsten, ons Gewestfeest moest uitgesteld worden en ook ons nieuwjaarsfeest anno 2021 zal niet kunnen doorgaan. En hoewel we zeer regelmatig contact hadden met onze leden via elektronische weg wou het bestuur toch het jaar afsluiten met een feestelijk en opbeurend geschenkje.

Dus werden de leden aan huis verrast – Corona-veilig – met een kerstpakket. Naast een gedichtje en kerstwensen bevatte dit pakket een paar typische producten: een fles Aldeneycker wijn, Maaskruiden, lokale honing Maasgoud en uiteraard de Maaseikerse knapkoek. Op deze wijze ondersteunen we niet alleen onze lokale producenten maar maken er ook een smaakbom van. 

Op deze wijze proberen we er toch nog een beetje het goed gevoel bij onze leden te brengen......

 

                                                                                                                                                                                

Met Maaseik als plaats van samenkomst, verwelkomt de afdeling leden van beide kanten van de Maas. Wij zijn echt grensoverschrijdend !! De afdeling behoort tot het gewest Limburg dat volgende afdelingen groepeert: